וואטסאפ ביזנס

גלה את העוצמה של WhatsApp Business עם 10 הטיפים המובילים שלנו לשימוש יעיל בפלטפורמה כדי לתקשר עם לקוחות, לייעל את התפעול ולהגביר את מאמצי השיווק שלך. פוסט הבלוג של clickbait יחשוף את הסודות לשליטה באפליקציית ההודעות הזו עבור העסק שלך.

1. יצירת פרופיל עסקי מקצועי: למה זה חשוב?

כשמדובר בשימוש ב-WhatsApp Business עבור העסק שלך, הצעד הראשון הוא יצירת פרופיל עסקי מקצועי. זוהי הזהות הדיגיטלית של העסק שלך בפלטפורמה והרושם הראשוני של הלקוחות שלך מהמותג שלך. לכן, חשוב לעשות את זה כמה שיותר מקצועי.

פרופיל העסק שלך צריך לכלול מידע חשוב כגון שם העסק שלך, לוגו, כתובת, מספר טלפון, כתובת אתר ותיאור קצר של העסק שלך. מידע זה לא רק עוזר ללקוחות למצוא אותך אלא גם בונה אמינות ואמון במותג שלך.

פרופיל עסקי מקצועי חשוב גם כדי שלקוחות ידעו שהם מתקשרים עם עסק לגיטימי. זה עוזר למנוע בלבול בין שימוש אישי ומקצועי בוואטסאפ ומבטיח תהליך תקשורת יעיל יותר.

יתרה מכך, פרופיל מקצועי נחוץ ל-WhatsApp Business API, המאפשר לעסקים לשלוח הודעות אוטומטיות, התראות ועוד. ללא פרופיל עסקי מאומת, לא תוכל להשתמש ב-API במלוא הפוטנציאל שלו.

יצירת פרופיל עסקי מקצועי הוא תהליך פשוט. פשוט הורד את אפליקציית WhatsApp Business, עקוב אחר הוראות ההגדרה ומלא את כל המידע הדרוש. לאחר השלמת הפרופיל שלך, הגיע הזמן להתחיל ליצור קשר עם הלקוחות שלך ולהרחיב את העסק שלך.


1. סמארטפון המציג פרופיל WhatsApp Business מעוצב היטב

2. 'תשובות מהירות' לאינטראקציות יעילות עם לקוחות

כאשר מנהלים עסק בוואטסאפ, חשוב שתהיה תקשורת יעילה ובזמן עם הלקוחות שלך. כאן נכנסת לתמונה התכונה 'תשובות מהירות'. תשובות מהירות הן הודעות כתובות מראש שבהן תוכל להשתמש כדי להגיב לפניות נפוצות של לקוחות.

שימוש בתשובות מהירות יכול לחסוך לך זמן ומאמץ בעת תגובה לשאלות נפוצות. לדוגמה, אם אתה מקבל לעתים קרובות פניות לגבי שעות הפעילות או המיקום שלך, אתה יכול ליצור תשובה מהירה כדי לספק מידע זה במהירות ובקלות.

יצירת תשובה מהירה היא פשוטה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לעבור לקטע 'תשובות מהירות' באפליקציית WhatsApp Business, הקש על סמל '+' והזן את ההודעה שלך. אתה יכול גם להוסיף מקש קיצור לכל הודעה לגישה מהירה עוד יותר.

תשובות מהירות לא רק חוסכות זמן אלא גם מבטיחות שהלקוחות שלך יקבלו תשובות מיידיות לפניותיהם. זה יכול לעזור לבנות אמון ונאמנות במותג שלך ולשפר את שביעות רצון הלקוחות.

יתר על כן, ניתן להתאים תשובות מהירות למטרות שונות. לדוגמה, אתה יכול ליצור תשובה מהירה כדי להודות ללקוח על הרכישה או לספק קישור לאתר שלך. זה יכול לעזור לשפר את מאמצי השיווק שלך ולספק חוויה אישית יותר ללקוחות שלך.

3. איך 'תוויות' יכולות לעזור לך להישאר מאורגן?

ככל שהעסק שלך גדל ואתה מתחיל לקבל יותר ויותר הודעות בוואטסאפ, זה יכול להיות קשה לעקוב אחר כל השיחות שלך. כאן נכנסת התכונה 'תוויות'.

תוויות מאפשרות לך לסווג את השיחות שלך על סמך קריטריונים שונים, כגון מצב השיחה, סוג החקירה או רמת העדיפות. זה יכול לעזור לך להישאר מאורגן ולהבטיח שלא תפספס שום הודעה חשובה.

כדי להשתמש בתוויות, פשוט עבור אל הקטע 'תוויות' באפליקציית WhatsApp Business, הקש על הסמל '+' וצור תווית חדשה. לאחר מכן תוכל להקצות תווית לכל שיחה על ידי הקשה על השיחה ובחירה בתווית המתאימה.

ניתן להשתמש בתוויות גם כדי לתעדף את השיחות שלך. לדוגמה, ניתן ליצור תווית לפניות דחופות ולהקצות אותה לשיחות הדורשות התייחסות מיידית. זה יכול לעזור לך לנהל את הזמן שלך בצורה יעילה יותר ולהבטיח שאתה מגיב תחילה להודעות החשובות ביותר.

דרך שימושית נוספת להשתמש בתוויות היא לעקוב אחר התקדמות השיחה. לדוגמה, אתה יכול ליצור תוויות עבור 'חדש', 'בביצוע' ו'נפתרו', ולהקצות אותן לשיחות על סמך הסטטוס שלהן. זה יכול לעזור לך לעקוב אחר השיחות שעדיין דורשות תשומת לב ואילו מהן נפתרו.

באנר הנעה לפעולה TouilDigital

4. הפק את המרב מתגובות אוטומטיות

ככל שמספר פניות הלקוחות שאתה מקבל ב-WhatsApp Business הולך וגדל, זה יכול להיות קשה וגוזל זמן לענות לכל אחת בנפרד. זה המקום שבו תגובות אוטומטיות יכולות להיות מחליף משחק.

 • 1. הגדרת תגובות אוטומטיותתגובות אוטומטיות הן הודעות שנכתבו מראש שניתן להפעיל על ידי מילות מפתח או ביטויים ספציפיים. לדוגמה, אתה יכול להגדיר תגובה אוטומטית המופעלת על ידי המילה 'שעות' ומספקת מידע על שעות הפעילות שלך. כדי להגדיר תגובות אוטומטיות, עבור לקטע 'הגדרות' באפליקציית WhatsApp Business, בחר 'הגדרות עסק' ולאחר מכן בחר 'הודעות אוטומטיות'. מכאן תוכלו ליצור תגובות אוטומטיות חדשות, לערוך תגובות קיימות ולהגדיר טריגרים לכל אחת מהן.
 • 2. יתרונות השימוש בתגובות אוטומטיותאחד היתרונות העיקריים של שימוש בתגובות אוטומטיות הוא שהן יכולות לחסוך לך זמן ולשפר את זמני התגובה שלך. על ידי מתן תשובות מיידיות ללקוחות לשאלות נפוצות, תוכל לצמצם את מספר ההודעות הדורשות מענה ידני. זה יכול לעזור לך לספק שירות לקוחות טוב יותר ולפנות את הזמן שלך כדי להתמקד בפניות מורכבות יותר.יתרון נוסף של שימוש בתגובות אוטומטיות הוא שהן יכולות לעזור להבטיח עקביות בהודעות שלך. על ידי שימוש בתגובות כתובות מראש, אתה יכול להבטיח שכל הלקוחות יקבלו את אותו המידע ושהמסרים שלך יהיו במותג.3. שיטות עבודה מומלצות לשימוש בתגובות אוטומטיות

  בעוד שתגובות אוטומטיות יכולות להיות כלי רב ערך לעסקים, חשוב להשתמש בהן בתבונה. הנה כמה שיטות עבודה מומלצות שכדאי לזכור:

  – שמור את ההודעות שלך קצרות וענייניות
  – התאם אישית את ההודעות שלך במידת האפשר (למשל באמצעות שם הלקוח)
  – בדוק את התגובות האוטומטיות שלך כדי לוודא שהן פועלות כהלכה
  – עקוב אחר התגובות האוטומטיות שלך באופן קבוע כדי לוודא שהן עדיין רלוונטיות ומעודכנות
  – אל תסתמך יותר מדי על תגובות אוטומטיות – חשוב לספק מגע אנושי במידת האפשר.

5. הוסף את WhatsApp Business לאתר שלך: איך?

הוספת WhatsApp Business לאתר שלך היא דרך מצוינת להקל על לקוחות ליצור איתך קשר. הנה איך לעשות את זה:

 • 1. צור חשבון WhatsApp Businessלפני שתוכל להוסיף את WhatsApp Business לאתר שלך, תצטרך ליצור חשבון WhatsApp Business. לשם כך, הורד את אפליקציית WhatsApp Business מחנות האפליקציות או מחנות Google Play ובצע את ההוראות שעל המסך כדי להגדיר את חשבונך.
 • 2. צור קישור WhatsApp Businessברגע שיש לך חשבון WhatsApp Business, תוכל ליצור קישור WhatsApp Business. ניתן להוסיף קישור זה לאתר האינטרנט שלך, לפרופילי המדיה החברתית ולערוצים מקוונים אחרים כדי לאפשר ללקוחות ליצור איתך קשר באמצעות WhatsApp. כדי ליצור קישור, עבור לקטע 'הגדרות' באפליקציית WhatsApp Business, בחר 'כלים עסקיים' ולאחר מכן בחר 'קישור קצר'. מכאן, תוכל ליצור קישור קצר שבו לקוחות יכולים להשתמש כדי לשלוח לך הודעות בוואטסאפ.3. הוסף את הקישור של WhatsApp Business לאתר שלךלאחר שיצרת את קישור WhatsApp Business שלך, תוכל להוסיף אותו לאתר שלך. ניתן לעשות זאת במספר דרכים, בהתאם לפלטפורמת האתר שלך. אם אתה משתמש בבונה אתרים כמו Wix או Squarespace, אתה יכול להוסיף את הקישור כלחצן או כקישור באתר שלך. אם יש לך אתר וורדפרס, אתה יכול להוסיף את הקישור באמצעות תוסף כמו WhatsApp Chat.


5. אתר אינטרנט עם כפתור צ'אט של WhatsApp Business

6. הכוח של שימוש בסטטוס WhatsApp לקידום מכירות

WhatsApp Status הוא תכונה המאפשרת לך לשתף תמונות, סרטונים ועדכוני טקסט שנעלמים לאחר 24 שעות. למרות שזה אולי נראה כמו עוד תכונה של מדיה חברתית, זה יכול להיות למעשה כלי רב עוצמה לקידום העסק שלך. הנה למה:

 • 1. נראות מוגברתעדכוני סטטוס WhatsApp גלויים לכל אנשי הקשר שלך, מה שהופך אותו לדרך מצוינת להגביר את הנראות של העסק שלך. על ידי שיתוף שוטף של עדכונים לגבי המוצרים או השירותים שלך, אתה יכול לשמור על העסק שלך בראש עבור לקוחות פוטנציאליים ולהגדיל את הסיכוי שהם יבצעו רכישה.
 • 2. הזדמנויות שיווק יצירתיותעדכוני סטטוס WhatsApp מאפשרים לך להיות יצירתי עם מאמצי השיווק שלך. אתה יכול לחלוק הצצות מאחורי הקלעים של העסק שלך, להציג את המוצרים שלך בפעולה, או אפילו להפעיל מבצעים ומתנות. על ידי שימוש בוויזואליות והודעות מרתקות, אתה יכול ללכוד את תשומת הלב של הקהל שלך ולעודד אותם לנקוט בפעולה.
 • 3. תקשורת ישירה עם הלקוחותעדכוני סטטוס WhatsApp מספקים גם דרך עבורך לתקשר ישירות עם הלקוחות שלך. אתה יכול להשתמש בתכונה זו כדי לשתף עדכונים חשובים על העסק שלך, כגון שינויים בשעות שלך או מהדורות מוצרים חדשים. אתה יכול גם להשתמש בו כדי לענות על שאלות נפוצות או לטפל בחששות של לקוחות. על ידי שימוש בסטטוס WhatsApp כדי לתקשר עם הלקוחות שלך, אתה יכול לבנות קשרים חזקים יותר ולשפר את שביעות רצון הלקוחות.

7. האם אתה משתמש ב-WhatsApp Business API? הנה למה אתה צריך!

אם אתה מנהל עסק ואינך משתמש ב-WhatsApp Business API, אתה מפסיד כלי רב עוצמה שיכול לעזור לך לשפר את מעורבות הלקוחות, להגדיל את המכירות ולייעל את הפעילות שלך. הנה כמה מהיתרונות המרכזיים של השימוש ב-WhatsApp Business API:

 • 1. שיפור מעורבות הלקוחותממשק ה-API של WhatsApp Business מאפשר לך לנהל שיחות ישירות דו-כיווניות עם הלקוחות שלך, מה שמספק חוויה אישית ומרתקת יותר. עם תכונות כמו תשובות מהירות והודעות אוטומטיות, אתה יכול להגיב לפניות לקוחות במהירות וביעילות, ולשפר את החוויה הכוללת שלהם עם העסק שלך.
 • 2. הגדלת מכירותעל ידי שימוש ב-WhatsApp Business API כדי לתקשר עם לקוחות פוטנציאליים, אתה יכול להגדיל את הסיכויים שלך לבצע מכירה. אתה יכול להשתמש בפלטפורמה כדי לשלוח מבצעים והצעות ממוקדות ללקוחות שהביעו עניין במוצרים או בשירותים שלך, או כדי לעקוב אחר לקוחות שנטשו את העגלות שלהם.
 • 3. פעולות ייעולממשק ה-API של WhatsApp Business יכול גם לעזור לך לייעל את הפעולות שלך על ידי שילוב עם הכלים והמערכות הקיימים שלך. אתה יכול להשתמש בפלטפורמה כדי לבצע אוטומציה של משימות שחוזרות על עצמן, כגון שליחת תזכורות פגישות או עיבוד הזמנות, ולפנות את הזמן שלך להתמקד בהיבטים אחרים של העסק שלך.
 • 4. אבטחה משופרתכשאתה משתמש ב-WhatsApp Business API, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שנתוני הלקוחות שלך מאובטחים. הפלטפורמה משתמשת בהצפנה מקצה לקצה כדי להגן על התקשורת שלך, ומבטיחה שההודעות שלך יהיו גלויות רק לך וללקוחות שלך.
 • 5. אנליטיקה טובה יותרלבסוף, השימוש ב-WhatsApp Business API מספק לך תובנות חשובות לגבי האינטראקציות עם הלקוחות שלך. אתה יכול לעקוב אחר מדדים כמו שיעורי פתיחת הודעות, זמני תגובה ושביעות רצון הלקוחות, מה שמאפשר לך לקבל החלטות מבוססות נתונים כדי לשפר את העסק שלך.

7. אינפוגרפיקה המשווה את תכונות ה-API של WhatsApp Business
7. אינפוגרפיקה המשווה את תכונות ה-API של WhatsApp Business

8. קטלוג עסקי של WhatsApp: הצגת המוצרים שלך

אם אתם מחפשים דרך להציג את המוצרים והשירותים שלכם ב-WhatsApp, הקטלוג העסקי של WhatsApp הוא הכלי המושלם עבורכם. הנה כמה יתרונות מרכזיים של השימוש בקטלוג:

 • 1. קל ליצוריצירת קטלוג היא קלה ופשוטה. כל שעליך לעשות הוא להעלות תמונות של המוצרים שלך, להוסיף תיאורים ומחירים, ואתה מוכן לצאת לדרך. אתה יכול גם לארגן את המוצרים שלך בקטגוריות, מה שיקל על הלקוחות למצוא את מה שהם מחפשים.
 • 2. נוח ללקוחותלקוחות יכולים לעיין בקטלוג שלכם בקלות ולבצע הזמנות ישירות דרך WhatsApp, מה שהופך את התהליך למהיר ונוח. הם יכולים גם לחלוק מוצרים עם החברים והמשפחה שלהם, ולעזור להגביר את הנראות והטווח שלך.
 • 3. חסכוניהשימוש בקטלוג העסקים של WhatsApp הוא דרך חסכונית להציג את המוצרים והשירותים שלך. שלא כמו שיטות פרסום מסורתיות, אין עמלות או עמלות לתשלום, מה שהופך אותה לאופציה מצוינת לעסקים קטנים בתקציב.בעת יצירת הקטלוג שלך, חשוב לזכור כמה דברים:
 • 1. השתמש בתמונות באיכות גבוההודא שהתמונות שלך ברורות ואיכותיות, שכן זה יעזור להציג את המוצרים שלך באור הטוב ביותר.
 • 2. הקפידו על תיאורים תמציתייםהקפד על התיאורים שלך קצרים וענייניים, תוך הדגשת התכונות והיתרונות העיקריים של כל מוצר.
 • 3. עדכן באופן קבועהקפד לעדכן את הקטלוג שלך באופן קבוע, להוסיף מוצרים חדשים ולהסיר את אלה שאינם זמינים יותר. זה יעזור להשאיר את הלקוחות שלך מעורבים ומתעניינים במה שיש לך להציע.

9. מדוע שילוב WhatsApp Business עם ה-CRM שלך יכול לחולל פלאים

שילוב WhatsApp Business עם מערכת ניהול קשרי לקוחות (CRM) שלך יכול לחולל פלאים עבור העסק שלך. הנה למה:

 • 1. תקשורת יעילהשילוב WhatsApp Business עם מערכת ה-CRM שלך מאפשר לך לייעל את התקשורת שלך עם הלקוחות. ניתן לעקוב ולנהל את כל השיחות והאינטראקציות במקום אחד, מה שמקל על מתן תשובות מותאמות אישית ובזמן לשאלות וחששות.
 • 2. שיפור בתובנות הלקוחותעל ידי שילוב WhatsApp Business עם מערכת ה-CRM שלך, תוכל לקבל תובנות חשובות לגבי התנהגות והעדפות לקוחות. ניתן להשתמש בנתונים אלה כדי ליישר את אסטרטגיות השיווק והמכירות שלך, ולעזור לך למקד ולמשוך את הקהל שלך טוב יותר.
 • 3. טיפוח עופרת יעילשילוב WhatsApp Business עם מערכת ה-CRM שלך יכול גם לעזור לך לטפח ביעילות לידים ולהעביר אותם במשפך המכירות שלך. על ידי מעקב אחר אינטראקציות והתנהגות של לקוחות, אתה יכול לזהות הזדמנויות למכירה נוספת או למכירה צולבת של מוצרים ושירותים, ולהתאים את ההודעות שלך בהתאם.
 • 4. חווית לקוח משופרתעל ידי מתן חוויה חלקה ומשולבת ללקוחות שלך, אתה יכול לשפר את החוויה הכוללת שלהם עם המותג שלך. זה יכול להוביל לנאמנות מוגברת, עסקאות חוזרות והמלצות חיוביות מפה לאוזן.כדי להפיק את המרב מהשילוב שלך בין WhatsApp Business למערכת ה-CRM שלך, חשוב לבחור את פתרון ה-CRM המתאים לעסק שלך. חפש מערכת המציעה יכולות מעקב ודיווח חזקות, כמו גם אינטגרציה קלה עם כלי השיווק והמכירות האחרים שלך.


9. מערכת CRM משולבת בוואטסאפ ביזנס

10. אומנות השימוש בוואטסאפ ביזנס למשוב לקוחות

אחת הדרכים החזקות ביותר להשתמש ב-WhatsApp Business היא לאסוף משוב מלקוחות. הנה כמה טיפים להפקת המרב מהתכונה הזו:

 • 1. הקל על הלקוחות לספק משובאחד המפתחות לאיסוף משוב בעל ערך הוא להקל ונוח על הלקוחות לשתף את מחשבותיהם. שקול להשתמש ב-WhatsApp Business כדי לשלוח סקרים או סקרים, או פשוט עודדו לקוחות לשלוח משוב באמצעות WhatsApp.
 • 2. השב למשוב בזמןכאשר לקוחות לוקחים את הזמן לספק משוב, חשוב להכיר ולהגיב להערותיהם בזמן. על ידי כך, אתה יכול להראות ללקוחות שלך שאתה מעריך את הדעות שלהם ומחויב לשפר את החוויה שלהם עם המותג שלך.3. השתמש במשוב כדי לשפר את המוצרים והשירותים שלךאולי ההיבט החשוב ביותר באיסוף משוב מלקוחות הוא השימוש בו כדי לשפר את המוצרים והשירותים שלך. נתח את המשוב שאתה מקבל וחפש דפוסים או טרנדים שיכולים לעזור לך לזהות אזורים לשיפור. זה יכול לעזור לך להישאר לפני המתחרים ולספק חוויה טובה יותר ללקוחות שלך.

על ידי הטמעת 10 הטיפים האלה לשימוש ב-WhatsApp Business, אתה תהיה בדרך לנצל את מלוא הפוטנציאל של פלטפורמת ההודעות העוצמתית הזו. משיפור התקשורת עם הלקוחות ועד לאופטימיזציה של מסעות הפרסום השיווקיים שלך, WhatsApp Business יכול להיות מחליף משחק עבור החברה שלך.

מוכנים להקפיץ את העסק שלכם לשלב הבא? אל תשארו מאחור

TouilDigital

TouilDigital

הכירו את TouilDigital, חברה המתמחה בשיווק וקידום עסקים בדיגיטל. אנו מבינים את החשיבות של נוכחות דיגיטלית חזקה לעסקים, ואנו מחויבים לעזור ללקוחותינו להשיג בדיוק זאת באמצעות המומחיות שלנו בתחום.

צוות המומחים שלנו יעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם העסק שלך כדי לבנות אסטרטגיית שיווק 360 מותאמת אישית לצרכים ולמטרות הספציפיות של העסק שלך. אנו מתגאים במתן שירות אדיב ומקצועי, ומבטיחים שכל היבט של תהליך עיצוב ופיתוח האתר יהיה חלק וללא מתח עבור לקוחותינו.

אנו מציעים גם שירותי תחזוקה ואופטימיזציה שוטפים של האתר כדי לשמור על ביצועי האתר שלך במיטבו. אנו מבינים שהנוף הדיגיטלי מתפתח כל הזמן, ואנו מחויבים להישאר מעודכנים במגמות האחרונות ובשיטות העבודה המומלצות בשיווק דיגיטלי כדי להבטיח שהאתר שלך יישאר לפני המתחרים.

ב – TouilDigita, אנחנו נלהבים לעזור לעסקים להצליח ולגדול. צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על איך אנחנו יכולים לעזור לעסק שלך לשגשג.

תוכן עניינים

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם: 054-2300-363

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

מוכנים להקפיץ את העסק שלכם לשלב הבא? אל תשארו מאחור

054-2300-363

השאירו פרטים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.